نسخه موبایلی رای ما

 ناب ترین اخبار سياسي و انتخاباتي مجلس گیلان (راي ما ) entekhabat talesh Rayema

بنای 50 ساله تالش ثبت ملی شد

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان از ثبت ملی بنای 50 ساله خانه محمودی تالش خبر داد.

به گزارش سلام شمال  امید عزیزی در جلسه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان با اشاره به اینکه 25 اثر گیلان ثبت ملی شده است، اظهار داشت: خانه محمودی یکی از آثار متعلق به موزه میراث روستایی گیلان است که در همایش ملی ثبت آثار تاریخی، معنوی و طبیعی کشور به ثبت رسید.

وی، در تعریف مشخصات خانه محمودی ابراز داشت: خانه محمودی برای خانواده خوش‌نشین ساخته شده بود که در روستای دولبین دهستان جوکندان بخش مرکزی تالش مورد شناسایی قرار گرفت.

این مسئول، صاحب اولیه این خانه را «عاکف محمودی» عنوان کرد و افزود: این خانه 50 سال قدمت دارد و معرف فرهنگ و معیشت قشر خوش‌نشین روستایی است.

وی، با اشاره به اینکه خانه محمودی در یک طبقه ساخته شده است، تصریح کرد: این بنا دارای یک اتاق و ایوان جلوی آن است و دیوارهای بنا از نوع زگالی و پوشش بام آن مطابق الگوهای بومی از «لت» است.

عزیزی با بیان اینکه خانه محمودی متعلق به حوزه فرهنگی‌معماری جلگه غرب گیلان است، خاطرنشان کرد: این بنا در سال 88 در سایت موزه میراث روستایی گیلان دوباره‌چینی شده است.

وی، وجود موزه میراث روستایی گیلان را نشانه پیوند نسل گذشته و حال دانست و یادآور شد: موزه میراث روستایی گیلان گوشه‌ای از فرهنگ و تاریخ گیلان است که در آن برای آیندگان حفظ و نگهداری می‌شود.


منبع : http://rayema.blogfa.com/post-435.aspx
تاريخ انتشار :  یکشنبه بیست و یکم اسفند ۱۳۹۰ساعت 8:54 | توسط : تالشيار (تالش رضوانشهر ماسال)  

اخبار انتخاباتی استان گیلانصحت انتخابات صومعه سرا و رودبار تایید شد .

عباسعلی کدخدایی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری فارس با اشاره به برگزاری انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در 12 اسفند جاری گفت: مطابق ماده 73 قانون انتخابات،پرونده های 28 حوزه های انتخابیه در جلسه شورای نگهبان مطرح و صحت انتخابات این حوزه ها مورد تایید قرار گرفت. اسامی 28 حوزه انتخابیه به شرح زیر است:

1- قائنات 2- بیرجند، درمیان 3- شاهرود 4- گناباد، بجستان 5- نی ریز استهبان 6- خمین 7- قم 8- یزد و صدوق 9- تفت و میبد 10- ساوجبلاغ طالقان و نظر آباد 11- شهریار، ملارد و قدس 12- رودبار 13- صومعه سرا 14- خوی و چایپاره 15- قروه ودهگلان 16- کرمان و راور 17- خلخال و کوثر 18- کاشمر، خلیل آباد و بردسکن 19- قوچان و فاروج 20- رفسنجان و انار 21- گچساران و باشت 22- کوهدشت 23- رامیان و آزاد شهر 24- لردگان 25- اهر و هریس 26- خرم آباد و دوره 27- مهریز، بافق ابرکوه خاتم و بهاباد 28- میناب، رودان جاسک، بشاگرد و سیریک


منبع : http://rayema.blogfa.com/post-434.aspx
تاريخ انتشار :  شنبه بیستم اسفند ۱۳۹۰ساعت 23:29 | توسط : تالشيار (تالش رضوانشهر ماسال)  

اخبار انتخاباتی استان گیلانتبليغات انتخاباتي از نوع خنده بازار !!!

يك فيلم جالب از اسماعيل بابايي‌( كانديداي حوزه لاهيجان ) 

دانلود فیلم: تبلیغات انتخاباتی به سبک اسماعیل بابایی


حتما دانلود كنيد . ( حجم 4 مگابات)

البته اميدوارم براي كانديداهاي آينده بدآموزي نداشته باشد !

توضيح :اسماعيل بابايي حدود 6000 راي كسب كرد و در حوزه لاهيجان چهارم شد .


منبع : http://rayema.blogfa.com/post-433.aspx
تاريخ انتشار :  شنبه بیستم اسفند ۱۳۹۰ساعت 14:16 | توسط : تالشيار (تالش رضوانشهر ماسال)  

انتخابات مجلس در تالش رضوانشهر ماسالنعمت اله اصلاني : نتايج بدست آمده عليرغم تمام نظرسنجي هاي رسمي و غير رسمي و شوك برانگيز است

نعمت الله اصلاني در سايت رسمي خود مطلبي با عنوان "آيا انتخابات تالش ابطال خواهد شد؟" درج نموده كه كمي تامل برانگيز است !

متن مطلب ايشان بصورت زير است :

"انتخابات نهمين دوره مجلس شوراي اسلامي در تالش، همزمان با سراسر كشور انجام شد.

نكته قابل تأمل در اين دوره، صرف نظر از شركت حداكثري مردم تالش، ترتيب آراي بدست آمده توسط كانديداها است، چرا كه نتايج بدست آمده عليرغم تمام نظرسنجي هاي رسمي و غير رسمي و شوك برانگيز است.

آنچه مسلم است، چرخش كامل اهل تسنن با وجود بيعت هاي قبلي و مكرر از حاج نعمت اله اصلاني است كه بهانه آن نيز ورود مهندس محمد رضا سلامي، جوان تحصيلكرده اي با تكيه بر داشتن مذهب تسنن ميباشد.

صرف نظر از اين تحليل ها، افراد منتسب به كانديداهاي ديگر، از جمله حاج محمود شكري و دكتر منصور يوسفي ضمن تماسهاي مكرر با حاج نعمت اله اصلاني، با عنايت به جايگاه بالاي شغلي ايشان و نيز ارتباطات قوي با مسئولين نظام و دست اندركاران برگزاري و نظارت بر انتخابات، خواستار پيگيري ايشان جهت ابطال انتخابات تالش بوده اند.

علت تقاضاي ابطال انتخابات توسط گروههاي مذكور، ميزان بالاي خريد آرا و نيز تباني و اعمال فشار در برگزاري انتخابات اعلام شده است.
"

و اما چند نكته خدمت جناب اصلاني عرض ميكنيم :

1. آقاي اصلاني! هنوز خاطرمان هست كه در دوره قبل ميگفتيد 60 هزار راي داريد و حاضر نشديد به نفع حسن زاده كنار بروند و حتي بعد از اعلام نتايج به حسن زاده كمك نكرديد و شد آنچه نبايد ميشد !!

2. تمامي پيش بيني ها همين بود و حداقل در مورد تعداد راي شما كمتر كسي پيش بيني ميكرد بالاي 6000 راي بياوريد . ما هم پيش بيني كرده بوديم كه شما حدود 4500 راي بيارويد كه البته 3827 راي آورديد ! قبول داريم، شايد به شما كم راي داده اند ! راستي قضيه توزيع ماهي در بين مردم چه بود !؟

3.فاصله نفر اول و دوم با نفرات بعدي بيش از 11000 راي است يعني 3 برابر تعداد راي شما ! با اين اوصاف باز ميفرماييد با خريد راي اين همه اختلاف كسب شده است !؟؟

4. آيا شما نبوديد كه اين دوره گفته بوديد ليدرهايم اگر ديدند وضعيت خراب است ميتوانند راي بخرند !؟؟

5.گفته ايد كه با شما براي پيگيري ابطال انتخابات تماس گرفته اند ! سوال ما اينجاست : اگر شما قدرت و نفوذ داشتيد در دوره قبل كه فاصله فقط 351 راي بود بكار مي بستيد !!

6. در نهايت ، جناب آقاي اصلاني ! مطمئن باشيد انتخابات تالش تاييد خواهد شد. شك نكنيد .


منبع : http://rayema.blogfa.com/post-432.aspx
تاريخ انتشار :  شنبه بیستم اسفند ۱۳۹۰ساعت 13:51 | توسط : تالشيار (تالش رضوانشهر ماسال)  

انتخابات مجلس در تالش رضوانشهر ماسالانتخابات امسال و چند نکته

انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی حوزه تالش ، رضوانشهر و ماسال با حضور باشکوه مردم برگزار شد . اما ذکر چند نکته ضروری است :
1. خیلی ها معتقد بودند ، آرایی که وارد صندوق میشود همانی نیست که اعلام میگردد ! و در تعداد آرا هر کاندیدا دستکاری میشود و یا نماینده فعلی حتی 5هزار رای هم ندارد !  انتخابات امسال خلاف این موضوع را بوضوح نشان داد . هرچند خرید و فروش رای هم در این دوره وجود داشت اما میزان آن در مقابل آرا هر کاندیدا بسیار ناچیز بود و رای مردم همان بود که اعلام شد .

2. عده ای معتقد بودند که نظام مشخص میکند چه کسی رای بیاورد و چه کسی رای نیاورد ! انتخابات امسال نشان داد که حتی فردی که در دقایق نود تاییدیه اش را گرفت هم اگر مردم بخواهند میتواند آرا خوبی کسب کند .

3. عده ای هم بر طبل تحریم و نیامدن در صحنه میکوبیدند که با حضور مردم تمام نقشه هایشان برآب شد .

4.آنهایی که میگفتند محمدیاری همیشه رای می خرد و نمیتوان شکستش داد این دوره متوجه شدند که تنها مردم تعیین کننده هستند و بس .

5. باز هم خودخواهی و توهم بعضی از کاندیداها باعث شد آرا پراکنده شود . مسلما اگر دو یا چند نفر از رقبای اصلی باهم ائتلاف مکیردند ، یکی از آنها مستقیما به مجلس راه پیدا میکرد . که امیدوارم این اتفاق عبرتی باشد برای دوره بعد !

6. از بین 186 هزار نفر تنها کمتر از 40 هزار نفر به نماینده فعلی رای دادند و این نشانه مخالفت بیش از 120 هزار نفر (حدود 80 درصد!) مردم تالش با نماینده فعلی است و ترجیح میدهند فرد دیگری برکرسی نمایندگی تالش بنشیند .

7.تاثیر دخالت احتمالی فرمانداران و بخشداران و روسای ادارات ( از جمله کمیته امداد ) هم در این دوره مشخص شد ! در رضوانشهر که دست راست محمدیاری فرماندارش بود  مردم تصمیم خود را گرفته و به نماینده فعلی رای ندادند ! همینطور در دیگر شهرستانها هم محمدیاری با افت 30 درصدی مواجه شد حال آنکه تمامی فرمانداران و بخشداران را خودش تعیین کرده بود ! و این نشانگر آن است که حتی اگر مسئولینی از کاندیدایی جانبداری کنند باز در مقابل تصمیم مردم هیچ است .

8. موضع گیری های سیاسی افراد و کاندیداها در دوره های گذشته و عملکرد آنها در ذهن مردم باقی میماند و در نظر مردم تاثیر دارد تا جاییکه کاندیدایی مجبور است بخاطر حمایت از یک جریان یا فرد خاص مجبور به عذرخواهی شود . که این ، هم نشانه خوبی بود و هم درس خوبی برای دیگران.

در کل میتوان به این نتیجه رسید که میزان رای ملت است وهرقدر هم فشار و تهدید و پول و زور توسط بعضی کاندیداها اعمال شود باز هم تصمیم آخر را مردم میگرید .


منبع : http://rayema.blogfa.com/post-431.aspx
تاريخ انتشار :  شنبه بیستم اسفند ۱۳۹۰ساعت 9:39 | توسط : تالشيار (تالش رضوانشهر ماسال)  

پیشنهاد همایش فرصتهای سرمایه گزاری و اشتغالزایی !!

خانم ذوالفقاري و همسر ايشان ( آقاي بابايي) به استاندار گيلان و فرماندار تالش پيشنهاد برگزاري همایش فرصتهای سرمایه گزاری و اشتغالزایی داده اند !

سوال ما اينست كه خانم ذوالفقاري ! آقاي بابايي‌! شما چه سابقه اي در اين زمينه ها داريد و تاكنون چه كاري براي اين تالش انجام داده ايد كه همچنين ادعاي را داريد !

خانم ذوالفقاري كه فوق ليسانس فلسفه و منطق هستند !! ارتباط ايشان با اقتصاد و سرمايه گزاري چيست !؟؟؟ يا آقاي بابايي هم روزنامه نگارند!

در سخنراني هاي انتخاباتي خود هم به چند موضوع اقتصادي اشاره كرديد كه كاملا غيرمنطقي بود ! و در اينجا به آن اشاره شده است .

شايد هم از قبل ميدانيد كه با شما موافقت نميشود و در تلاشيد تا بعد شروع كنيد به واويلا گفتن و وا اسفا سرودن !!!؟؟

پاسخ جناب آقاي بابايي :

با سلام و عرض تشکر از مدیریت وبلاگ رای ما
بنده نزدیک 15 سال است فعالیتها و مشاوره های اقتصادی و سرمایه گذاری دارم و در بیش از 10 استان کشور فعالیتهای اقتصادی داشته ام و بورس منطقه ای چند استان را راه اندازی کرده ام و همایشهاو نمایشگاههای زیادی دز استانهای مختلف برگزار کرده ام و در کنار همه اینها همیشه روزنامه نگاری اقتصادی هم داشته ام. خانم ذوالفقاری نیز دو سال است در کلاسهای اقتصادی و محضر اساتید اقتصادی چند دانشگاه شرکت می کند و اتفاقااطلاعات و دانش اقتصادی ایشان از بسیاری از مدیران تالش و گیلان و حتی دولت هم بیشتر است. ضمنا این همایش با همه همایشهایی که برگزار شده متفاوت خواهد بود و از شماها نیز انتظار کمک داریم.


منبع : http://rayema.blogfa.com/post-430.aspx
تاريخ انتشار :  جمعه نوزدهم اسفند ۱۳۹۰ساعت 12:55 | توسط : تالشيار (تالش رضوانشهر ماسال)  

آقايان سند رو كنند ! نه اينكه فقط تهمت بزنند

با نزديك شدن به دور دوم انتخابات متاسفانه بازار شايعات داغ است .

از جمله ارتباط با اختلاس 3000 ميلياردي و ارتباط با جريان انحرافي كه به دوطرف نسبت داده مي شود .

تا چندي پيش محمدياري را متهم ارتباط با اختلاس 3000 ميلياردي معرفي ميكردند و حال رادمهر را مرتبط با جريان انحرافي !!

درهرصورت اميدواريم هركس سند و مدرك دارد رو كند و بيجهت فضاي انتخابات تالش را متشنج نكند .منبع : http://rayema.blogfa.com/post-429.aspx
تاريخ انتشار :  جمعه نوزدهم اسفند ۱۳۹۰ساعت 12:44 | توسط : تالشيار (تالش رضوانشهر ماسال)  

اطلاعیه رادمهر در خصوص جریانات انحرافی و شایعات اخیر

درپی تشدید شایعات علیه احسن الله رادمهر و منتسب کردن وی به جریان انحرافی و اسفندیار رحیم مشایی ، آقای احسن الله رادمهر اطلاعیه ای صادر نموده است که در ذیل مشاهده می کنید :

بسمه تعالی

اطلاعیه

به اطلاع مردم شریف و غیور و شهید پرور شهرستانهای تالش-رضوانشهر-ماسال می رسانم ، باند قدرت و ثروت با تمام توان خود اخیرا با ایجاد جنگ روانی و شایعه پراکنی، اینجانب را به گروه انحرافی منتصب نموده اند.

بدین وسیله ضمن محکوم کردن این حرکت غیر اخلاقی و ناپسند سیاسی به استحضار می رسانم اینجانب هیچگونه وابستگی به جریان انحرافی  نداشته و ندارم و انزجار خود را از این جریان (جریان انحرافی) اعلام داشته و این گروه منحرف را  بشدت محکوم می نمایم و خود را سرباز کوچک نظام جمهوری اسلامی و ولی فقیه امام خامنه ای مدظله عالی می دانم و تا آخر جان پیرو خط رهبری می باشم .

احسن الله رادمهر

گفتنی است در چند روز اخیر شدت این شایعات توسط طیف محمدیاری قوت گرفته و محمدیاری در تلاش است با انتساب رادمهر به جریان انحرافی مانع از شکست خود شود !!


منبع : http://rayema.blogfa.com/post-428.aspx
تاريخ انتشار :  پنجشنبه هجدهم اسفند ۱۳۹۰ساعت 8:12 | توسط : تالشيار (تالش رضوانشهر ماسال)  

انتخابات مجلس در تالش رضوانشهر ماسالرضا حق جو : در صورت تایید انتخابات ، از رادمهر حمایت میکنم

رضا حق جو اعلام کرد : درصورتیکه انتخابات تالش توسط شورای محترم نگهبان تایید شود از آقای رادمهر حمایت خواهم کرد البته شرطهایی هم وجود دارد .

حق جو اظهار داشت : از رادمهر درخواست شخصی نخواهم داشت اما انتظار دارم تغییرات اساسی در مدیریت شهرستانهای تالش ، رضوانشهر و ماسال صورت گیرد و این تغییرات از پیش تعیین شده نباشند و با مشورت و هماهنگی صورت گیرد .

همچنین رضا حق جو تلویحا به حمایت رادمهر از هوادارانش درصورت کارشکنی توسط طیف محمدیاری اشاره کرد و خواستار حمایت رادمهر از نزدیکان انتخاباتیش شد .

رضا حق جو همچنین با ارسال پیامکی به مردم تالش ا همه آنها تشکر کرد :

"با سلام به پیشگاه مردم فهیم تالش ، از حسن اعتماد شما بزرگواران کمال تشکر را دارم. رای لحظه لحظه ی زندگیتان آرزوی سربلندی دارم . رضا حق جو "


منبع : http://rayema.blogfa.com/post-426.aspx
تاريخ انتشار :  چهارشنبه هفدهم اسفند ۱۳۹۰ساعت 12:22 | توسط : تالشيار (تالش رضوانشهر ماسال)  

انتخابات مجلس در تالش رضوانشهر ماسالمحمود شکری : انتخابات را باطل میکنم !

محمود شکری که با اختلاف فاحش نفر سوم شد و حدود 11 هزار رای از احسن الله رامهر کمتر آورد در تلاش است با پیگیری تخلفات صورت گرفته ، انتخابات تالش را باطل کند !

بعضی از منتسبان به وی پا را از این هم فراتر نهاده اند و مدعی اند نفر اول و دوم کنار گذاشته می شوند و آقای شکری و یوسفی به دور دوم میروند !

شکری حتی پیامکی با این مضمون به مردم تالش ارسال کرده است :

"ضمن تشکر از شما مردم شریف تالش بزرگ خواهشمندم مدارک تخلفات انتخاباتی را جهت پیگیری و احقاق حق به ستاد اینجانب ارائه فرمایید - محمود شکری "

گفتنی است با وجود تخلف در انتخابات امسال ، میزان این تخلفات بسیار کمتر از دوره قبل بود و تجمیع آرا نیز با حضور معاون استاندار گیلان انجام شد . ضمن آنکه تخلفات در حدی نبود که بتواند بر نتیجه انتخابات تغییر ایجاد کند.

مسلم است که احتمال ابطال انتخابات بخاطر این تخلفات ناچیر تقریبا نزدیک به صفر است . مضافا آقای محمود شکری فاصله 11 هزار رایی با نفر دوم دارند !

به آقای شکری عرض میکنیم : خودتان هم میدانید که هرکس که میخواست به شما رای دهد ، رای داد و شما بیش از این 26000 رای نداشتید . آقای اصلانی هم دوره قبل همچنین ادعایی داشت و این دوره هم به وی ثابت شد ! حال میتوانید دوره بعد هم شرکت کنید .

کاش در زمان تبلیغات برای مردم پیامک میفرستادید و کمی تبلیغات و سخنرانی های خود را به رضوانشهر و ماسال هم اختصاص میدادید که متاسفانه توهم برد شما را مغرور کرد و گمان میکردید همه شما را میشناسند و اول میشوید !

البته درهرصورت شورای نگهبان تصمیم گیرنده اصلی است که بزودی نظر خود را اعلام می کند .


منبع : http://rayema.blogfa.com/post-425.aspx
تاريخ انتشار :  چهارشنبه هفدهم اسفند ۱۳۹۰ساعت 12:11 | توسط : تالشيار (تالش رضوانشهر ماسال)  

انتخابات مجلس در تالش رضوانشهر ماسالدکتر یوسفی : مسلما از محمدیاری حمایت نخواهم کرد .

دکتر منصور یوسفی جولندان در این دوره از هر شخصی اعلام حمایت نماید از نماینده کنونی تالش در مجلس شورای اسلامی اعلام حمایت نخواهد نمود.و در مورد  اعلام حمایت از آقای رادمهر نیز تصمیم را به کارگروه اتاق فکر ستاد واگذار نمودند.

طی جلسه ی مفصلی در هتل بزرگ تالش جناب آقای دکتر منصور یوسفی جولندان از هواداران و حامیان خود قدردانی و تشکر نمودند.

ایشان در این مراسم از زحماتی که تک تک دوستان ایشان در این دوره از انتخابات کشیده اند قدردانی نمودند و در ادامه بیان نمودند که در دوره دوم انتخابات شهرستان تالش از هیچ یک از کاندیداهای باقی مانده برای دور دوم اعلام حمایت ننموده اند و تصمیم گیری برای اعلام حمایت از کاندیدایی را به نظر جمعی و کار گروه اتاق فکر ستاد جوانان حامی دکتر منصور یوسفی محول نمودند.

ایشان در ادامه نیز بیان نمودند که اگر این کار گروه اتاق فکر به تصمیمی واحد برسند اینجانب منصور یوسفی جولندان و تمامی هواداران و حامیان خود از این تصمیم حمایت خواهیم نمود.و تا این لحظه به نتیجه واحدی از اعلام حمایت از کاندیدای نرسیده ایم.

دکتر منصور یوسفی جولندان در ادامه نیز بیان نمود که در این دوره از هر شخصی اعلام حمایت نماید از نماینده کنونی تالش در مجلس شورای اسلامی اعلام حمایت نخواهد نمود.و در مورد  اعلام حمایت از آقای رادمهر نیز تصمیم را به کارگروه اتاق فکر ستاد واگذار نمودند.

نکته جالب توجه این جلسه باشکوه را می توان در هنگام سخنرانی دکتر یوسفی بیان نمود که تمامی حاضرین جمع را به گریه واداشت و اشک از گونه ای حاضرین در جمع سرازیر می شد.

این سیل جمعیت حاضر در این جلسه با حضور خود پیمان خود را با دکتر منصور یوسفی جولندان مستحکم تر نمودند و با این حضور خود نشان دادند که علاقه شان به دکتر یوسفی چیزی فراتر از دوست داشتن و علاقه قلبی نیست.

منبع : http://www.istgahe9.mee.ir


منبع : http://rayema.blogfa.com/post-424.aspx
تاريخ انتشار :  چهارشنبه هفدهم اسفند ۱۳۹۰ساعت 1:9 | توسط : تالشيار (تالش رضوانشهر ماسال)  

انتخابات مجلس در تالش رضوانشهر ماسالنتیجه نهایی شمارش آرا در بخش اسالم - مجلس نهم

نتیجه آراءانتخابات  اسالم تالش
نام کاندیدا  تعداد آراء درصد آرا
محمد رضا سلامی ۶۳۹۵ 26.498
محمود شکری ۵۶۵۸ 23.444
بهمن محمد یاری ۳۳۸۹ 14.042
منصور یوسفی ۲۲۴۳ 9.294
احسن اله رادمهر ۱۹۸۴ 8.221
کریم اسلام دوست ۱۵۶۴ 6.480
نعمت اله اصلانی ۱۴۴۱ 5.971
رضا حق جو ۹۶۹ 4.015
ابراهیم فرجی ۲۰۷ 0.858
نسرانه ذوالفقاری ۱۵۳ 0.634
مصلحت آفتابی ۱۱۵ 0.477
شادمان احمدی نژاد ۱۶ 0.066
جمع کل آراء ۲۴۱۳۴  

منبع : http://rayema.blogfa.com/post-423.aspx
تاريخ انتشار :  سه شنبه شانزدهم اسفند ۱۳۹۰ساعت 21:38 | توسط : تالشيار (تالش رضوانشهر ماسال)  

نتيجه آرا در بخش حويق انتخابات مجلس نهم تالش

نتيجه آرا در بخش حويق انتخابات مجلس نهم تالش
نام کاندیدا  تعداد آراء درصد آرا
رضا حق جو ۳۷۶۳ 24.629
بهمن محمد یاری ۳۵۴۱ 23.176
منصور یوسفی ۳۱۱۹ 20.414
محمود شکری ۱۸۲۷ 11.958
احسن اله رادمهر ۱۳۰۱ 8.515
مصلحت آفتابی ۷۵۵ 4.941
محمد رضا سلامی ۴۴۵ 2.912
نعمت اله اصلانی ۲۳۴ 1.532
ابراهیم فرجی ۱۴۲ 0.929
کریم اسلام دوست ۹۷ 0.635
نسرانه ذوالفقاری ۴۳ 0.281
شادمان احمدی نژاد ۱۲ 0.079
جمع کل آراء ۱۵۲۷۹  

منبع : http://rayema.blogfa.com/post-422.aspx
تاريخ انتشار :  سه شنبه شانزدهم اسفند ۱۳۹۰ساعت 19:28 | توسط : تالشيار (تالش رضوانشهر ماسال)  

انتخابات مجلس در تالش رضوانشهر ماسالنتيجه آرا كرگانرود تالش / انتخابات مجلس نهم

نتيجه آرا كرگانرود تالش انتخابات مجلس نهم
نام کاندیدا  تعداد آراء درصد آرا
مصلحت آفتابی ۳۵۲۹ 21.983
بهمن محمد یاری ۳۰۲۲ 18.825
منصور یوسفی ۲۸۶۳ 17.835
محمود شکری ۲۱۹۷ 13.686
احسن اله رادمهر ۲۱۶۳ 13.474
رضا حق جو ۱۷۳۸ 10.827
نعمت اله اصلانی ۲۱۰ 1.308
محمد رضا سلامی ۱۴۶ 0.909
کریم اسلام دوست ۹۴ 0.586
نسرانه ذئالفقاری ۴۷ 0.293
ابراهیم فرجی ۴۲ 0.262
شادمان احمدی نژاد ۲ 0.012
جمع کل آراء ۱۶۰۵۳  

منبع : http://rayema.blogfa.com/post-421.aspx
تاريخ انتشار :  سه شنبه شانزدهم اسفند ۱۳۹۰ساعت 19:21 | توسط : تالشيار (تالش رضوانشهر ماسال)  

انتخابات مجلس در تالش رضوانشهر ماسالنتیجه آراءانتخابات در بخش مرکزی تالش

نام کاندیدا  تعداد آراء درصد
منصور یوسفی ۱۵۱۶۲ 27.93
محمود شکری ۱۲۴۸۰ 22.99
محمد رضا سلامی ۸۹۰۴ 16.40
بهمن محمد یاری ۸۵۶۴ 15.77
احسن اله رادمهر ۲۵۴۳ 4.68
رضا حق جو ۲۳۰۷ 4.25
ابراهیم فرجی ۱۷۲۰ 3.17
نعمت اصلانی ۱۲۵۲ 2.31
مصلحت آفتابی ۹۴۴ 1.74
کریم اسلامدوست ۲۱۰ 0.39
نسرانه ذوالفقاری ۱۸۴ 0.34
شادمان احمدی نژاد ۲۳ 0.04
جمع کل آراء ۵۴۲۹۳  Rayema

منبع : http://rayema.blogfa.com/post-419.aspx
تاريخ انتشار :  سه شنبه شانزدهم اسفند ۱۳۹۰ساعت 18:57 | توسط : تالشيار (تالش رضوانشهر ماسال)  

انتخابات مجلس در تالش رضوانشهر ماسالنتیجه نهایی شمارش آرا انتخابات تالش رضوانشهر و ماسال / جدول

طبق اخبار واصله بازرسي و نظارت بر انتخابات تالش ، صحت انتخابات تالش را تاييد كرد و نتیجه نهایی به مرکز استان اعلام گردید .

(آمار فوق طبق اعلام وزارت کشور اصلاح گردید )

نتیجه نهایی شمارش آرا انتخابات تالش رضوانشهر و ماسال بشرح زیر اعلام گردید :

ردیف نام تعداد آرا درصد
1 بهمن محمدیاری 39812 21.38
2 احسن اله رادمهر 37602 20.20
3 محمود شکری 26088 14.01
4 منصور یوسفی جولندان 25436 13.66
5 رضا حق جو 22201 11.92
6 محمدرضا سلامی ریک 16865 9.06
7 مصلحت آفتابی خطبه سرا 5677 3.05
8 نعمت اله اصلانی 3827 2.06
9 ابراهیم فرجی طولارود 2813 1.51
10 کریم اسلامدوست 2051 1.10
11 رای باطله 2019 1.08
12 نسرانه ذوالفقاری 1318 0.71
13 شادمان احمدی نژاد 474 0.25
  تعداد آرا 186183 100%

با توجه به آنکه هیچیک از کاندیداها نتوانستند 25درصد آرا را کسب کنند انتخابات به دور دوم کشیده شد .

نکته : پیش بینی "رای ما" با دقت بالای 90 درصد در نفرات اول تا پنجم بوقوع پیوست !

پیش بینی "رای ما" که امروز صبح صورت گرفته بود را در لینک زیر ببینید و مقایسه کنید :


منبع : http://rayema.blogfa.com/post-420.aspx
تاريخ انتشار :  سه شنبه شانزدهم اسفند ۱۳۹۰ساعت 17:2 | توسط : تالشيار (تالش رضوانشهر ماسال)  

انتخابات مجلس در تالش رضوانشهر ماسالتشکر رضا حق جو از مردم عزیز تالش

بسمه تعالی
من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق . امام علی (ع)

کسی که برای خدا کار بکند هیچ وقت شکست در آن نیست،برد همیشه با اوست.حضرت امام خمینی( ره)


نسل جوان،حماسه ی انقلاب را در کتابها می خواند و در فیلمها و ... می بیند و با مقایسه ی برخی از رخدادهای ناجوانمردانه شاید این حماسه ها را باور نکند. اما خورشید حماسه ی اخلاص و ایثار و صداقت بار دیگر به تمام معنا در تالش بزرگ درخشید و دلهای تشنه ی حق را بر محور خورشید حقیقت چرخاند. حق جویان و منصفان تالش، خرد و کلان ، یکدل و یکنوا ، احیا گر رسالت پیامبر و اخلاق اسلامی شدند و ارزشهای متعالی حضرت امام (ره) و رهبر معظم انقلاب (ادام الله عزه) و شهدا را احیا نمودند.

با زبان همه ی رای دهندگانمان می گوییم و خوشحالیم که پاک و مردانه ایستاده ایم و برای ما افتخار بزرگی است اگرچه در ظاهر برنده انتخابات نشدیم ولی برنده دادگاه تاریخ و اذهان امروز وآیندگانیم زیرا باورمان را نفروخته ایم .

انصافا خود را در خور تقدیر و تشکر از این همه محبت نمی بینم چون جان و مال و آبروی شما عزیزان جان مایه ی آرای ما بوده و هست و به این سرمایه در پیش شهدا و امام شهدا و رهبر فرزانه ی انقلاب افتخار می کنم و متعهدم تا جان در بدن دارم مدافع و قدر دان همت والایتان باشم و اجر عظیم را برایتان از خداوند متعال می طلبم و امید وارم گل لبخند را بر لبان و دل هایتان شکوفا نمایم و با رسا ترین بیان میگویم:

تالشی های بزرگ ، هستم بر آن عهدی که بستم

حق نگهدارتان
رضا حق جو


منبع : http://rayema.blogfa.com/post-418.aspx
تاريخ انتشار :  دوشنبه پانزدهم اسفند ۱۳۹۰ساعت 18:53 | توسط : تالشيار (تالش رضوانشهر ماسال)  

انتخابات مجلس در تالش رضوانشهر ماسالبیانیه حاج محمود شکری جهت تقدیر و تشکر از مردم شریف تالش

بسم الله الرحمن الرحیم
با سلام و درود بر حضور گرانقدر مردم آگاه و همیشه در صحنه ی شهرستان های تالش-رضوانشهر و ماسال که بار دیگر با حضور پر شور خود حماسه ای ماندگار در صیانت از انقلاب و آرمان های حضرت امام (ره) و شهدای گرانقدر و ارزش های میهن اسلامی ایران آفریدند.

ضمن تشکر از حضور آگاهانه و مدبرانه و با تشکر از هواداران که با آراء خود در این دوره از انتخابات مرا یاری نمودید،بدینوسیله به اطلاع می رساند که معتقدیم در این دوره از انتخابات از سوی برخی از کاندیداها تخلف صورت گرفته است.لذا مراتب اعتراض و شکایت اینجانب در این خصوص از طریق مراجع ذیصلاح در حال پیگیری است که متعاقبا مردم شریف را از روند رسیدگی مطلع خواهیم نمود.
از کلیه عزیزان تقاضا داریم در صورتی که از تخلفات مذکور به هر میزان و هر نوع مدرک ، دلیل و سندی-که ما را در این راه کمک می نماید- در اختیار دارند ، از طریق نشانی اینترنتی و یا با شماره تلفن های ذیل و یا دفاتر ستادهای انتخاباتی ما را مطلع فرمایند.

در پایان لازم به ذکر است اینجانب تا این لحظه از هیچ یک از کاندیداهای باقیمانده در رقابت انتخاباتی حمایتی ننموده ام.
باتشکر
محمود شکری
ایمیل :  mahmoudshekary@yahoo.com
 mohsenshekary@yahoo.com
تلفن : 4233501-0182 -09118883710
آدرس : تالش-خیابان خرمشهر-روبروی دفتر امام جمعه محترم


منبع : http://rayema.blogfa.com/post-417.aspx
تاريخ انتشار :  دوشنبه پانزدهم اسفند ۱۳۹۰ساعت 11:29 | توسط : تالشيار (تالش رضوانشهر ماسال)  

مقایسه پیش بینی "رای ما" با نتایج آرا انتخابات تالش

ردیف نام تعداد آرا درصد پیش بینی خطا
 
"رای ما"
1 بهمن محمدیاری 39812 21.38 22.11 -0.73
2 احسن اله رادمهر 37602 20.2 20.48 -0.29
3 محمود شکری 26088 14.01 15.53 -1.52
4 منصور یوسفی جولندان 25436 13.66 15.33 -1.67
5 رضا حق جو 22201 11.92 11.73 0.19
6 محمدرضا سلامی ریک 16865 9.06 5.71 3.35
7 مصلحت آفتابی خطبه سرا 5677 3.05 2.7 0.35
8 نعمت اله اصلانی 3827 2.06 2.24 -0.18
9 ابراهیم فرجی طولارود 2813 1.51 1.68 -0.17
10 کریم اسلامدوست 2051 1.1 1.52 -0.41
11 رای باطله 2019 1.08 0.51 0.58
12 نسرانه ذوالفقاری 1318 0.71 0.41 0.3
13 شادمان احمدی نژاد 474 0.25 0.05 0.21
  تعداد آرا 186183 100%    

منبع : http://rayema.blogfa.com/post-416.aspx
تاريخ انتشار :  دوشنبه پانزدهم اسفند ۱۳۹۰ساعت 0:12 | توسط : تالشيار (تالش رضوانشهر ماسال)  
GoToTop